Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu

Výherci

Výherci soutěže


Luxusní plynový gril WEBER

22. 5. - 18. 6. 2024 Renata - Hlohovec

Gril WEBER na uhlí

18. 6. 2024 MARIE - Jistebník
17. 6. 2024 Jakub - Rakšice
16. 6. 2024 Jitka - Kunštát na Moravě
15. 6. 2024 Eva - Měřín
14. 6. 2024 Daniel - Břeclav - Ch. N. Ves
13. 6. 2024 Jaroslav - Bernartice
12. 6. 2024 Šárka - Valašské Meziříčí
11. 6. 2024 Jiří - Němčice nad Hanou
10. 6. 2024 Ivana - Staré Město
9. 6. 2024 Jarmila - Hošťálková
8. 6. 2024 Roman - Benešov
7. 6. 2024 Svatava - Novosedly
6. 6. 2024 Jana - Velká nad Veličkou
5. 6. 2024 Lenka - Polkovice
4. 6. 2024 Jana - Hostěradice
3. 6. 2024 Zdenek - Žďár nad Sázavou
2. 6. 2024 Vladana - Rájec-Jestřebí
1. 6. 2024 Marie - Sudoměřice
31. 5. 2024 Jitka - Moravský Žižkov
30. 5. 2024 Ludmila - Radešínská Svratka
29. 5. 2024 Zuzana - Hovorany
28. 5. 2024 Štěpánka - Štítná nad Vláří
27. 5. 2024 Renata - Ruda nad Moravou
26. 5. 2024 Ivan - Březolupy
25. 5. 2024 Jana - Novosedly
24. 5. 2024 David - Borotice
23. 5. 2024 Daniela - Podlesí
22. 5. 2024 Marie - Doubravice nad Svit.

Kleště WEBER

18. 6. 2024 Eva - Velká Bíteš, Ilona - Prušánky, Marie - Ladná, Zdeňka - Džbánice
17. 6. 2024 Jarmika - Jistebník, Karel - Újezd, Ludmila - Buchlovice, Pavel - Kunštát
16. 6. 2024 Dagmar - Kotvrdovice, Dobromila - Rohle, Lenka - Drahany, Václav - Lichnov
15. 6. 2024 Jitka - Suchdol u Prostějova, Lenka - Nosislav, Marta - Svatobořice Mistřín, Věra - Libina
14. 6. 2024 Eva - Podivín, Eva - Kunštát na Moravě, Iveta - Ratiboř, Václav - Hrušovany
13. 6. 2024 Anna - Nivnice, Barbora - Hodonín, Marie - Olešnice na Moravě, Michaela - Ladná
12. 6. 2024 Iveta - Louka, Libuše - Vsetín, Martina - Moravský Žižkov, Pavla - Křižanov
11. 6. 2024 Anna - Velké Meziříčí, Jiřina - Lísek, Lenka - Lomnice u Tišnova, Zdeňka - Drnholec
10. 6. 2024 Dana - Želechovice, Gabriela - Lipov, Gabriela - Veverská Bítýška, Monika - Telnice
9. 6. 2024 Jana - Žarošice, Kristýna - Borotice, Martin - Velké Bílovice, Walter - Lednice
8. 6. 2024 Jarmila - Velké Bílovice, Pavlína - Hovorany, Věra - Boskovice, Vladislava - Křetín
7. 6. 2024 Božena - Dolní Němčí, marie - Ženklava, Pavla - Velké Meziříčí, Pavla - Jimramov
6. 6. 2024 Emilie - Olešnice na Moravě, Ludmila - Radešínská Svratka, Martin - Adolfovice, Veronika - Rájec-Jestřebí
5. 6. 2024 Alois - Boskovice, Martin - Boskovice, Svatomír - Vsetín, Vera - Tasovice
4. 6. 2024 Klára - Olešnice na Moravě, Lenka - Lešná, Ludmila - Louka, Vojtěch - Velký Ořechov
3. 6. 2024 Eva - Ústí u Vsetína, Josef - Babice, Michaela - Týnec, Svatava - Ostrovánky
2. 6. 2024 Jan - Ratíškovice, Kateřina - Podivín, MARIE - Blatnice, Miloš - Boskovice
1. 6. 2024 Hana - Čehovice, Jana - Sedlec, Marek - Boskovice, Stanislav - Konice
31. 5. 2024 Iva - Křižanov, Marie - Telnice, Markéta - Rohatec, Michal - Trstěnice
30. 5. 2024 Jarmila - Břeclav - Poštorná, Lenka - Konice, Ludmila - Prušánky, Tomáš - Vsetín
29. 5. 2024 Filip - Loučky, Hana - Lipov, Ivana - Radslavice, Věra - Bystřička
28. 5. 2024 Dana - Lomnice u Tišnova, Marcela - Uhelná, Petr - Horní Bečva, Romana - Blatnice
27. 5. 2024 Jana - Křižanov, Jitka - Moravský Písek, Lucia - Kostice, Vladimíra - Dolní Němčí
26. 5. 2024 HANA - Velká Losenice, Ivan - Vsetín, Julie - Boskovice, Richard - Brod nad Dyjí
25. 5. 2024 David - Lanžhot, Helena - Hluk, Jaroslav - Velké Opatovice, Jaroslava - Velké Opatovice
24. 5. 2024 Aneta - Velké Bílovice, Ladislav - Vidče, Rostislav - Poličná, Šárka - Višňové
23. 5. 2024 Alena - Křižanov, Eva - Rybí, Jana - Rapotín, Miroslav - Višňové
22. 5. 2024 Hana - Měřín, Jana - Loštice, Marek - Lesonice, Věra - Pasohlávky

Obracečka WEBER

18. 6. 2024 Jarmila - Mořkov, Jitka - Hrabová, Kristýna - Bernartice, Marta - Nové Veselí
17. 6. 2024 Iveta - Olbramovice, Marta - Valtice, Miroslava - Kunín, Vladimír - Zvole
16. 6. 2024 anežka - Svatobořice Mistřín, Hana - Zábřeh, Jarmila - Úsobrno, Petra - Vémyslice
15. 6. 2024 Bohuslava - Ždánice, Kateřina - Náklo, Magda - Křetín, Vlasta - Vsetín
14. 6. 2024 Helena - Dolní Němčí, Ladislav - Blatnice, Martina - Moravské Vlkovice, Stanislav - Dalečín
13. 6. 2024 Dagmar - Velký Beranov, Jiří - Rájec-Jestřebí, Markéta - Rybí, Táňa - Vracov
12. 6. 2024 Eva - Podlesí, Martin - Strážek, Táňa - Násedlovice, Vojtěch - Dolní Němčí
11. 6. 2024 Bronislava - Velké Albrechtice, Dana - Křepice, Helena - Tasovice, Marie - Uherský Ostroh
10. 6. 2024 Barbora - Petrov, JaroslavaO - Dolní Němčí, Ludmila - Rakvice, Milada - Poličná
9. 6. 2024 Jakub - Velké Bílovice, Marie - Doubravice nad Svit., Petr - Ladná, Romana - Podivín
8. 6. 2024 Jana - Nové Město na Moravě, Ludmila - Hovorany, Zdeněk - Svatobořice Mistřín, Zděnka - Jedovnice
7. 6. 2024 Jana - Křepice, Lenka - Odry, Zdeněk - Rájec-Jestřebí, Zuzana - Blansko
6. 6. 2024 Ivana - Podivín, Jana - Hodonín, Kateřina - Dolní Rožínka, Luboš - Velké Bílovice
5. 6. 2024 Františka - Spytihněv, jan - Jedovnice, Petr - Lidečko, Romana - Bory
4. 6. 2024 Diana - Velké Kunětice, Elis - Přítluky, Lada - Hovorany, Markéta - Křtiny
3. 6. 2024 Bronislava - Boskovice, Jaroslav - Velké Pavlovice, Martina - Křižanov, Miluše - Višňové
2. 6. 2024 Blanka - Ostrožská Nová Ves, Lucie - Sloup v Mor. Krasu, Majka - Křižanov, Martina - Uhelná
1. 6. 2024 Eva - Písařov, Hana - Lazníky, Hana - Pavlov, Rostislav - Velké Albrechtice
31. 5. 2024 Daniela - Hrušovany, Jana - Horní Bečva, Pavel - Mutěnice, Radka - Nové Veselí
30. 5. 2024 Denisa - Moravské Vlkovice, Jarmila - Křetín, Roman - Lipinka, Zdeňka - Nížkov
29. 5. 2024 Jarmila - Kubšice, Jaroslav - Žarošice, Lukáš - Valašské Meziříčí, Žaneta - Adolfovice
28. 5. 2024 Jiří - Křižanov, Lenka - Bartošovice, Tereza - Rájec-Jestřebí, Vlasta - Libhošť
27. 5. 2024 Lukáš - Moravský Žižkov, Monika - Žďárná, Svetlana - Němčice nad Hanou, Šárka - Valašské Meziříčí
26. 5. 2024 Hana - Vémyslice, Helena - Libina, Jarmila - Rakvice
25. 5. 2024 Aleš - Dlouhomilov, Jana - Lanžhot, Josef - Domašov, Miroslava - Lanžhot
24. 5. 2024 Ludmila - Kněždub, Petr - Kostice, Václav - Bořetice, Vlastimil - Jeseník nad Odrou
23. 5. 2024 Dagmar - Pravice, Filip - Loučky, Jitka - Benešov, Petra - Moravec
22. 5. 2024 Dagmar - Uherský Ostroh, Naděžda - Brodek u Konice, Tomáš - Podivín, Vendula - Staré Město

Mašlovačka WEBER

18. 6. 2024 Eva - Velká nad Veličkou, Hana - Jámy, Marie - Tovačov, Ondra - Jedovnice
17. 6. 2024 Gabriela - Měřín, Ivan - Skalice nad Svitavou, Jarmila - Telnice, Ludmila - Tovačov
16. 6. 2024 Aleš - Novosedly, Lenka - Hradčovice, Lukáš - Rohatec, Majka - Křižanov
15. 6. 2024 Eva - Boskovice, Patrik - Bobrová, Radka - Loděnice, Stanislav - Týnec
14. 6. 2024 Božena - Olbramovice, Jana - Mořkov, Jindriška - Štítná nad Vláří, Milan - Hrabětice
13. 6. 2024 Blanka - Troubelice, Jan - Moravský Krumlov, Jana - Svatobořice Mistřín, Jana - Tvrdonice
12. 6. 2024 Andrea - Násedlovice, Daniela Havlíková - Horní Věstonice, Lenka - Halenkovice, Štefánia - Vracov
11. 6. 2024 Danuta - Černovice, Marek - Hovorany, Petra - Podivín, Radka - Horní Němčí
10. 6. 2024 Adéla - Bořetice, Dana - Bystřička, Lukáš - Prušánky, Marcela - Křižanov
9. 6. 2024 Jana - Šumperk, Kateřina - Borotín, Lenka - Hovorany, Radek - Bory
8. 6. 2024 Hana - Bítov, Josef - Břeclav, Nina - Přítluky, Štěpán - Hovězí
7. 6. 2024 Gabriela - Boskovice, Iveta - Babice, Jana - Starý Hrozenkov, Jiří - Kateřinice
6. 6. 2024 Hana - Boskovice, Martin - Valašské Meziříčí, Petra - Velké Opatovice, Renata - Dolní Bojanovice
5. 6. 2024 Danuše - Příkazy, Lenka - Břest, Soňa - Mikulov, Zlata - Ratiboř
4. 6. 2024 Jana - Troubelice, Petr - Strání, Světlana - Přítluky, Zdenka - Bystřička
3. 6. 2024 Anna - Hlohovec, Jan - Moravský Písek, Jana - Velké Opatovice, Věra - Prostřední Bečva
2. 6. 2024 Eliška - Černovice, Lenka - Měřín, Radek - Trstěnice, Renata - Božice
1. 6. 2024 Emilie - Javorník, Jarmila - Olbramovice, Klára - Boskovice, Vlasta - Novosedly
31. 5. 2024 Bára - Kostelec na Hané, Jan - Hustopeče, Nina - Přítluky, Zdeňka - Bystřice nad Pernštejnem
30. 5. 2024 David - Zaječí, Helena - Nové Město na Moravě, Jana - Zubří, Jaroslav - Svatobořice Mistřín
29. 5. 2024 Hana - Sloup v Mor. Krasu, Lucie - Nový Hrozenkov, Marie - Valtrovice, Pavlína - Jistebník nad Odrou 14
28. 5. 2024 Alena - Šumperk, Hana - Sloup v Mor. Krasu, Jana - Ladná, Petra - Lidečko
27. 5. 2024 Alois - Boskovice, Erika - Moravský Písek, Marie - Rohle, Petra - Zašová
26. 5. 2024 Adriana - Novosedly, Dagmar - Břežany, EVA - Miroslav, Lenka - Lazníky
25. 5. 2024 Daniel - Valašská Bystřice, Jiří - Kněžpole, Lenka - Skalice, stanislava - Dolní Rožínka
24. 5. 2024 Denisa - Břest, Jan - Vranovice, Jitka - Mutěnice, Naděžda - Hlušovice
23. 5. 2024 Gabriela - Čejč, Marie - Lhota u Lipníka, Milan - Herálec pod Žákovou horou, Růžena - Ladná
22. 5. 2024 Adam - Polešovice, Marika - Pasohlávky, Michaela - Postřelmov, Naďa - Nové Město na Moravě

Grilovací rukavice WEBER

18. 6. 2024 Eliška - Nové Veselí, Michaela - Ždánice, Růžena - Kostice, Štěpánka - Návojná
17. 6. 2024 Alena - Mackovice, Jan - Lipová-lázně, Miroslav - Halenkov, Věra - Spálov
16. 6. 2024 Jan - Poličná, Radim - Ratiboř, Šárka - Branná, Vladimíra - Ptení
15. 6. 2024 Eva - Mašovice, Kateřina - Konice, Květoslav - Konice, Lenka - Hroznová Lhota
14. 6. 2024 Blanka - Radvanice, Jakub - Loučky, Jiří - Horní Lideč, Markéta - Bohutice
13. 6. 2024 Dana - Šumice, Ilona - Velké Opatovice, Jana - Šumperk, Jaromir - Bystřice p.Lopeníkem
12. 6. 2024 Helena - Dolní Němčí, Marcela - Bohuslavice, Radka - Pohořelice, Radka - Brodek u Konice
11. 6. 2024 Hana - Troubky, Hana - Rájec-Jestřebí, Lucie - Milotice, Miroslava - Dlouhomilov
10. 6. 2024 Henrieta - Břežany, Iveta - Vsetín, Jana - Novosedly, Miroslava - Dolní Němčí
9. 6. 2024 Katerina - Vracov, Ladislava - Moravský Písek, Romana - Velké Bílovice, Zdenka - Veřovice
8. 6. 2024 Dana - Nové Město na Moravě, Josef - Sloup v Mor. Krasu, Matouš - Vsetín, Pavla - Stražisko
7. 6. 2024 Dagmar - Velké Bílovice, Jana - Jedovnice, Jana - Březí, Michal - Ladná
6. 6. 2024 Iveta - Zlechov, Jaromir - Loštice, jaromír - Pržno, Michaela - Blatnice
5. 6. 2024 Anna - Novosedly, eva - Vsetín, Helena - Nové Město na Moravě, Jan - Velké Albrechtice
4. 6. 2024 Jana - Křepice, Martina - Pravice, Miluše - Hrádek, Rostislav - Velké Albrechtice
3. 6. 2024 Eduard - Moravská Nová Ves, Eliška - Bernartice, IVETA - Lomnice u Tišnova, Markéta - Bohutice
2. 6. 2024 Barbora - Kostelec na Hané, Ivana - Ratiboř, Jiří - Podivín, Katarína - Moravský Krumlov
1. 6. 2024 Eliška - Ždánice, Ludmila - Loštice, Marie - Velké Bílovice, Věra - Rohatec
31. 5. 2024 Aleš - Klopina, Jitka - Podivín, Zdenek - Boskovice, Zuzana - Jistebník nad Odrou 14
30. 5. 2024 Petr - Leskovec, Petra - Velká nad Veličkou, Simona - Měřín, Soňa - Pohořelice
29. 5. 2024 Ivana - Tasovice, Jarmila - Lipinka, Jaroslava - Sudoměřice, Tereza - Žďárná
28. 5. 2024 Alena - Závišice, Jana - Uherčice, Viki - Kelč, Zdenka - Bohdalov
27. 5. 2024 Drahomíra - Višňové, Jiří - Boskovice, Kateřina - Bobrová, RaDeK - Rakvice
26. 5. 2024 Dominik - Borotín, Jana - Náklo, Martin - Valtice, Pavel - Jezeřany - Maršovice
25. 5. 2024 Alena - Ostrov nad Oslavou, Jana - Velká Losenice, Mirabela - Krumvíř, Nikol - Moravské Vlkovice
24. 5. 2024 Olga - Vsetín, Radka - Bystřice nad Pernštejnem, Soňa - Protivanov, Věra - Dlouhomilov
23. 5. 2024 Dávid - Borotice, Lukáš - Úsov, Petr - Trnávka, Petra - Tvarožná Lhota
22. 5. 2024 Hana - Zaječí, Jarmila - Velké Albrechtice, Jiri - Doubravice nad Svit., Michaela - Kyjov